Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Hang Gliding

Let na dvojmiestnom motorovom rogale ponúka jedinečný zážitok voľnosti, energie a neopakovateľného pohľadu z výšky na prekrásnu oravskú krajinu…


 

 

 

 

EST Frontier Slovakia, travel agency, Vám zorganizuje tento neopakovateľný zážitok a podľa vašich prianí naplánuje program podľa vaších predstáv.

Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku s nami, neváhajte a kontaktujte nás. Povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti. Zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry.

Vyberáme pre vás tie najkrajšie výhliadkové lety:

1-     Prelet ponad Oravskú priehradu

Ponad najväčšiu vodnú plochu na Slovensku (rozloha 35 km²), ponad Slanický ostrov umenia (pozostatok priehradou zatopenej dediny) s výhľadom na okolité hory, dediny a mestá

2-     Let nad Oravský hrad

Poletíte ponad údolie rieky Oravy až nad tento majestátny hrad týčiaci sa na vysokom brale.

3- Let popri Roháčoch, ktoré sú časťou Tatier – slovenských „malých veľhôr“. Ponúkne sa Vám jedinečný pohľad na vysoké štíty, hlboké doliny a azúrovo modré plesá. To všetko z perspektívy orla.