Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Paragliding

Vychutnaj si s nami nezabudnuteľný zážitok z paraglidingu v tých najkrajších horských štítov s tradičnou slovenskou atmosférou..


Chcete spoznať slovenskú krajinu z výšky vtákov, bežnému človeku nedostupnú? Vyskúšajte paragliding, „pohľad z hora“ na krásu liptovskej a oravskej krajiny, nízkych či západných tatier. Chcete zažiť toto dobrodružstvo s tradičnou slovenskou atmosférou, veselou ľudovou zábavou a chutným slovenským jedlom? Potom ste na správnej ceste…

EST Frontier Slovakia, travel agency pozýva na dobrodružnú cestu paraglidingu, ktorá vedie do hôr tých najkrajších slovenských regiónov. Nevšedné bude pre vás pravdepodobne všetko. Od cesty krajinou, po pomery v oblasti, v ktorej je predsa len životný štandard rozdielny od toho, ktorý poznáš. Zabezpečíme vám jednozoskokový, jednodňový alebo viacdňový kurz, či viac zoskokov z roznych štítov. V našej malej krajine s veľkým srdcom v strede Európy zažijete nezabudnutelné zážitky aj s ďalšími športovými aktivitami, ako je: rafting, windsurfing, lukostreľba, plavba loďou. Zažite s nami neopakovateľný relax a nechajte na nás, aby sme zorganizovali všetko, čo k správnej dovolenke patrí podľa vašich predstáv. Ubytujeme vás v slovenskej tradičnej kolibe, ochutnáte tradičné slovenské jedlá, zažijete pravú slovenskú kultúru a zábavu pri živej ľudovej hudbe alebo nazriete do sveta slovenských tradícií.

Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku s EST Frontier Slovakia, travel agency, neváhajte a kontaktujte nás. Povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti. Zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy z letiska  až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle na Slovensku, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry.