Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Roháče Sunrise Hike

Vychutnaj si s nami nezabudnuteľný zážitok východu slnka a pozoruj KAMZÍKY a SVIŠTE z najvyšších štítov našich slovenských hôr   v tradičnej  slovenskej atmosfére..

 

Rozmýšľate nad dovolenkou v krajine, kde sa akoby zastavil čas  v krásnom prostredí vysokých hôr, horských bystrín a slnkom zaliatych horských lazov s tradičnou slovenskou atmosférou, veselou ľudovou zábavou a chutným slovenským jedlom? Potom ste na správnej ceste…

V tejto malej krajine s veľkým srdcom v strede Európy, si vychutnajte neopakovateľné chvíle pri východe slnka z najscénickejších a najkrajších štítov našich hôr na Orave a Liptove. Postaráme sa o to, aby ste zažili nezabudnutelné momenty a relax v tichej čistej prírode, no tiež sa postaráme o to, aby ste spoznali  pradávne tradície a kultúru slovenského národa.

 

EST Frontier Slovakia, travel agency, Vám ponúka z výšin nazrieť na tajomstvo prebúdzania sa našej prírody pri východe slnka, počas rannej zory pozorovať divé zvery našich hôr- Kamzíka a Svišťa a spoznať tak ich ranný ceremonial, ktorý neuvidíte nikde inde v takom krásnom a panenskom prostredí ako v naších najscénnyckejších horách. Spoznáte prírodné krásy, ktoré sa priam núkajú na na objektívy fotoaparátov, no mnohý, ktorý sa na týchto štítoch, v tomto rannom čase ocitnú, zabudnú na všetky nepodstatné veci okolo nich a nechajú sa unášať pokojom, tichom a prírodou, ktorá je taká krásna a  neodolateľná. Zažite s nami neopakovateľný relax, ubytujeme Vás v slovenskej tradičnej drevenici, ochutnáte tradičné slovenské jedlá, zažijete pravú slovenskú kultúru a zábavu pri živej ľudovej hudbe, nazriete do světa našich pradávnzch tradícií alebo si len tak užívajte romantické prostredie a spoznávajte krásy našej malej veľkej krajiny.

 

Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku s nami,neváhajte a kontaktujte nás. Povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti. Zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy z letiska až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry.