Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Timber Boat

Rozmýšľate vyskúšať splav na pltiach a navštíviť krajinu, kde sa akoby zastavil čas v krásnom prostredí vysokých hôr s tradičnou slovenskou atmosférou, veselou ľudovou zábavou a chutným slovenským jedlom? Potom ste na správnej ceste…

Na Slovensku, v tejto malej krajine s veľkým srdcom v strede Európy, vás čakajú nezabudnuteľné chvíle. Chcete zažiť niečo vzrušujúce? Na riekach Orava a Váh zažijete nenáročný splav prekrásnou prírodou. Postaráme sa o to, aby ste si z dovolenky s nami odnesli nie len nezabudnutelné športové zážitky a relax v tichej prírode, no tiež spoznáte  pradávne tradície a kultúru slovenského národa.

EST Frontier Slovakia, travel agency, Vám ponúka Pltníctvo – dnes romantika kedysi tvrdé mozole našich starých otcov. Celé stáročia sa plťami dolu Oravou a Váhom zvážalo drevo, seno, obilie, keramika, plátno, skaly, drevené šindle. Budete sa plaviť prekrásnym úsekom riek, na ktorých sa bezprostredne zoznámite s najnebezpečnejšími, históriou opradenými úsekmi pltníctva v minulosti – skalami Margita a Besná, najkrajším skalným bralom v strednej Európe Oravského hradu, uvidíte neopakovateľné pohľady na hrad Strečno, železničné mosty a tunely a nádhernú prírodu Malej Fatry a Západných Tatier a vrátite sa aspoň na chvíľu do minulosti. Podľa vašej predstavy navštívime Oravský hrad, hrad Strečno, skanzem či zastavíme sa na slovenskom tradičnom vidiéku, kde vás očarí pohostinstvo miestnych ľudí a práve tu zažijete pravú slovenskú kultúru. navštívime folklórne festivaly, kde sa zabavíme pri živej ľudovej hudbe, ochutnáme tradičné slovenské jedlá alebo si len tak užívajte romantické prostredie a spoznávajte krásy našej malej veľkej krajiny. To všetko Vám poskytneme  a je už len na vás, čo si vyberiete.

Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku, neváhajte a kontaktujte nás. Povedzte nám svoje

predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti. Zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy až po ubytovanie v tradičnom slovenskomprostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry.