Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Habakuky Story Land

Či ste veľký, či ste malý, nazrite s nami do skutočnej rozprávkovej krajiny Habakuky.. Milujete rozprávky, rozprávkové postavy alebo sa radi sa ponárate do sveta snov a fantázií?

 

S EST Frontier Slovakia prežijete neopakovateľné momenty bez starostí s rezervovaním vstupenky, dopravy alebo organizáciou celého programu. Všetko zariadim za vás.  Tento jedinečný rozprávkový svet si vychutnajte v nádhernej prírodnej scenérií, v srdci horského strediska Donovaly. Habakuky sa inšpiruje tradičnými slovenskými ľudovými rozprávkami, ktoré zaznamenal najväčší slovenský zberateľ rozprávok Pavol Dobšinský. Celý areál je počinom architekta Paľa Hadača, ktorý len s použitím prírodných materiálov vytvoril dokonalú ilúziu rozprávkových chalúpok. Užite si divadelné predstavenia, animátorov, tradičných remeselníkov, rozprávkový workshop, modelovanie z balónov, maľovanie tvárí, rozprávkové dobroty, kontaktujte nás a mi vám tento zážitok naplánujeme aj s ďalšími aktivitami, ktoré by nemali na vašej dovolenke chýbať.

Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku s nami, radi vám pošleme už hotový program, ktorý vám spravíme podľa vašich predstáv, kde spoznáte či už tradície, históriu, tradičné remeslá alebo prírodné dedičstvo. Neváhajte a kontaktujte nás. Povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti. Zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry.