Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Jánošíkove diery & Rozsutec

Vychutnaj si s nami nezabudnuteľnú scenériu najznámejších Jánošíkovských dier s tradičnou

slovenskou atmosférou a objavte starú tradíciu o Jánošíkovi…

Rozmýšľate nad turistikou v krásnom prostredí hôr v Terchovskom regióne skalnatých útesov, zchádzanie rebríkmi nad priepasťami, ktoré sú známe ako Jánošíkove diery, Tento horský raj je svetoznámy sviežim vzduchom, ktorý je tak číry ako vodopády a bystrinky v tomto rozprávkovom kraji. Prežite neopakovateľnú dovolenku s Enjoy Slovakia Tours a s tradičnou slovenskou atmosférou, veselou ľudovou zábavou a chutným slovenským jedlom…

EST Frontier Slovakia Vám ponúka z výšin nazrieť na tajomstvo našej prírody. Spoznajte s nami prírodné krásy, ktoré vytvorila sama príroda, očarujúce horské jazierka, bystrinky, a vodopády, ktoré sa priam núkajú na na objektívy fotoaparátov, no mnohí, ktorí sa v týchto štítoch ocitnú, zabudnú na všetky nepodstatné veci okolo nich a nechajú sa unášať pokojom, tichom a prírodou, ktorá je taká krásna a  neodolateľná. Zažite s nami neopakovateľný relax, ubytujeme Vás v slovenskej tradičnej kolibe, ochutnáte tradičné slovenské jedlá, zažijete pravú slovenskú kultúru a zábavu pri živej ľudovej hudbe, nazriete do sveta našich pradávnych tradícií alebo si len tak užívajte romantické prostredie a spoznávajte krásy našej malej veľkej krajiny.

Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku s EST Frontier Slovakia, neváhajte a kontaktujte nás. Povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti.

Zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy z letiska  až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry.