Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Kvačianska & Prosiecka valley

Vychutnaj si s nami nezabudnuteľnú scenériu najznámejších dolín uprostred vysokých hôr – Kvačianska a Prosiecka dolina a uži si tradičnú  slovenskú atmosféru…

Zažite rozprávkovú nenáročnú turistiku Kvačianskou a Prosieckou dolinou uprostred Roháčskych hôr. Tento horský raj je známy vodopádmi a bystrinkami, ktoré tečú tiesňavami a korytami hlbokou priepasťou, popri ktorých vedie náučný chodník.

Po ceste sa zastavíme pri dvoch drevených mlynoch z počiatku 19. storočia, kde keď budeme mať sťastie, môžeme zažiť noc na tradičnom mlyne. Vychutnajte si  neopakovateľnú dovolenku s Enjoy Slovakia Tours a s tradičnou slovenskou atmosférou, veselou ľudovou zábavou a chutným slovenským jedlom…

EST Frontier Slovakia vám ponúka zažiť neopakovateľnú turistiku a nazrieť do tajomstva krás, ktoré vytvorila sama príroda. Budeme vás sprevádzať horskými cestami, zastavíme sa na lokálnych miestach na občerstvení, aby ste spoznali aj pohostinnosť a dobrosrdečnosť miestnych ľudí. Zažite s nami neopakovateľný relax, ubytujeme Vás v slovenskej tradičnej kolibe, ochutnáte tradičné slovenské jedlá, zažijete pravú slovenskú kultúru a zábavu pri živej ľudovej hudbe, nazriete do sveta našich pradávnych tradícií alebo si len tak užívajte romantické prostredie a spoznávajte krásy našej malej veľkej krajiny.

Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku s EST Frontier Slovakia, neváhajte a kontaktujte nás. Povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti.

Zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy z letiska  až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry.