Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Natural Thermal park spas

Vychutnaj si s nami nezabudnuteľný oddych v teplom horskom liečivom bazéne a pritom si užívajte pohľad na končiare hôr. Ak máte radi horské prostredie spojené s relaxom v tradičnej slovenskej atmosfére, potom ste na správnej ceste…

EST Frontier Slovakia Vám sprostredkuje krásne chvíle v Thermal park Bešeňová a Thermal park Oravice, ktoré sa nachádzajú v krásnom prostredí Liptova a Oravy, v najkrajších regiónoch našej malej krajiny s veľkým srdcom. Thermálne kúpele vznikli využitím horúcich prameňov termálnych vôd, ktorých účinky poznali už starí Kelti, ktorý po boji pocítili silu tejto vody.

Tunajšia voda pôsobí blahodarne na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, pomáha liečiť urologické problémy a má priaznivé kozmetické účinky. Pozitívne účinky na psychiku sa prejavia takmer okamžite, vďaka obsahu lítia. Termálna voda obsahuje vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, mimoriadne množstvo síranov, bikarbonáty, voľný oxid uhličitý a ďalšie minerály.

Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku s nami, neváhajte a kontaktujte nás. Povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti. Zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry.