Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Orava Logging Railroad

Vychutnaj si romantický výlet Oravskou lesnou železnicou- našou národnou pamiatkou,  po krásnej oravskej krajine.

 

 

Uži si hodinovú jazdu 3,5 km úsekom s prevýšením 120 metrov, prehliadku vyhliadkovej veže na pozorovanie očarujúcej panorámy hôr  prechádzkou v okolitom lese, ktorý je v letnom období zaplavený hubami, návštevou múzea ťažby dreva a histórie lesných železníc na Orave.Unikátnou časťou železnice je vybudovaný úvraťový systém. Je to jediný úvraťový systém v Európe, preto bola železnica v roku 1991 vyhlásená za Národnú pamiatku Slovenskej Republiky.


Aby ste prežili neopakovateľné momenty bez starostí s rezervovaním vstupeniek, dopravy, ubytovania alebo organizáciou ce lého programu vašej dovolenky na Slovensku kontaktujte nás. Poznáme lokálne miesta a lokálnych ľudí preto v ieme, ako efektívne naplánovať vašu dovolenku. Budeme vás sprevádzať tým najúžasnejším a tradičným, čo Orava a Liptov po núka.

Ak máte záuj em o dovolenku na Slovensku s nami, zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry. Radi vám pošleme už hotový program, ktorý vám spravíme podľa vašich predstáv. Povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti.