Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Rohace – Lakes & Waterfall

Vychutnaj si s nami nezabudnuteľnú scenériu najznámejších Roháčskych  jazier a vodopádov v krásnom prostredí vysokých hôr a a slnkom zaliatych štítov s tradičnou slovenskou atmosférou, veselou ľudovou zábavou a chutným slovenským jedlom…


 

EST Frontier Slovakia Vám ponúka nazrieť do tajomstva našej prírody, počas rannej zory pozorovať divé zvery našich hôr – Kamzíka a Svišťa, očarujúce horské jazerá – Roháčske plesá a vodopád, ktorý sa priam núka na objektívy fotoaparátov. Mnohí, ktorí sa na týchto štítoch, v rannom čase ocitnú, nechajú sa unášať pokojom, tichom a prírodou, ktorá je taká krásna a  neodolateľná. Zažite s nami relax, ubytujeme Vás v slovenskej tradičnej kolibe, ochutnáte tradičné slovenské jedlá, zažijete pravú slovenskú kultúru a zábavu pri živej ľudovej hudbe, nazriete do sveta našich pradávnych tradícií alebo si užívajte romantické prostredie a spo znávajte krásy našej malej veľkej krajiny.

Aby ste prežili neopakovateľné momenty bez starostí s rezervovaním vstupeniek, dopravy, ubytovania alebo organizáciou ce lého programu vašej dovolenky na Slovensku kontaktujte nás. Poznáme lokálne miesta a lokálnych ľudí preto v ieme, ako efektívne naplánovať vašu dovolenku. Budeme vás sprevádzať tým najúžasnejším a tradičným, čo Orava a Liptov po núka. Ak máte záuj em o dovolenku na Slovensku s nami, zabezpečíme pre vás celý program, o d do pravy až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnut eľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovensk ej kultúry. Radi vám pošleme už hotový program, ktorý vám spravíme podľa vašich predstáv. Povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť i ch o naše skúsenosti.