Call us +421- 904 292 468 | Slovensky | English
Why EST Frontier Slovakia

Slanica Island of Art

Objavte s nami očarujúci Slanícky ostrov umenia v prekrásnej prírodnej scenérii uprostred Oravskej priehrady, nášho slovenského mora…

Vychutnajte si  neopakovateľný zážitok s EST Frontier Slovakia a objavte tajomstvo expozície tradičného ľudového umenia zo zbierok Oravskej galérie, ktoré sa zachovali z piatich osád, ktoré navždy zmizli pod vodou priehrady v r. 1953 a z ostrovu sa zachovalo iba návršie s barokovým kostolom a kalváriou.

EST Frontier Slovakia Vám ponúka zažiť neopakovateľnú atmosféru, ktorú zažijete len na Slanickom ostrove, kde uvdíte expozíciu oravského ľudového umenia, plastiky a maľby, sochu Antona Bernoláka v nadživotnej veľkosti, dielo M. Machalu z r. 1938, a lapidárium. V hrobke rodiny Klinovskej sa nachádza expozícia histórie zatopených obcí. Nazriete s nami do sveta našich pradávnych tradícií, zastavte sa s nami na lokálnych miestach a spoznajte aj dobrosrdečnosť miestnych ľudí alebo si len tak užívajte romantické prostredie a spoznávajte krásy našej malej veľkej krajiny.

Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku s EST Frontier Slovakia, neváhajte a kontaktujte nás, povedzte nám svoje predstavy a my sa budeme snažiť splniť vám ich a obohatiť ich o naše skúsenosti.

Zabezpečíme pre vás celý program, od dopravy z letiska  až po ubytovanie v tradičnom slovenskom prostredí, aby ste prežili nie len nezabudnuteľné chvíle v slovenských horách, ale aby ste spoznali aj tradície slovenskej kultúry.